top of page

Choose your pricing plan

  • Half Gallon once per week

    6$
    Every week
    +$3 Glass bottle fee
    Half Gallon
     
    • Delicious creamy milk
  • One Gallon once per week

    12$
    Every week
    +$3 Glass bottle fee
     
    • Half Gallon every 2 weeks

      6$
      Every 2 weeks
      +$3 Glass bottle fee
       
      • One Gallon every 2 weeks

        12$
        Every 2 weeks
        +$3 Glass bottle fee
         
        • One Gallon - One time purchase

          12$
           
          +$3 Glass bottle fee
          Valid for one week
          bottom of page